28 kwietnia 2020
Strona internetowa Jubileuszu 75-lecia Politechniki Śląskiej

Zapraszamy do systematycznego odwiedzania specjalnej strony jubileuszowej – www.75lat.polsl.pl, na której zostały zebrane wszystkie najważniejsze informacje dotyczące 75-lecia Politechniki Śląskiej.

Znajdą tam Państwo m.in. relację z Balu 75-lecia – opis wydarzenia, galerię zdjęć oraz filmy zrealizowane podczas balu. Na stronie zamieszczane są także aktualizowane na bieżąco zapowiedzi wydarzeń, które odbędą się online, archiwalne zdjęcia, filmy. Tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat historii powstania naszej Uczelni, serdecznie zapraszamy do wirtualnego zwiedzania dwóch historycznych wystaw. Zachęcamy także do wzięcia udziału w konkursach – na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

W wielu przypadkach z Politechniką Śląską związane są wielopokoleniowe rodziny, a Uczelnia była/jest/będzie dla nich drugim domem. Dlatego zachęcamy do dzielenia się swoimi wspomnieniami, anegdotami, zdjęciami z okresu studiów czy pracy naukowej. Najciekawsze opublikujemy na stronie.

Pierwsza publikacja: 27 kwietnia 2020 11:09, autor: Jadwiga Witek

Wiadomość utworzona: 28 kwietnia 2020 09:04, autor: Dominika Gnacek