22 kwietnia 2020
CITT PŚ aktywnie wspiera pracowników oraz studentów Uczelni w walce z koronawirusem!

W sytuacji opracowywania nowych rozwiązań, które mogą być przedmiotem zgłoszenia jako wynalazek, wzór użytkowy lub wzór przemysłowy, Centrum Inkubacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej takie zgłoszenia będzie przygotowywało w pierwszej kolejności.

Centrum Inkubacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej wesprze pracowników oraz studentów Uczelni w przygotowaniu zgłoszeń nowych rozwiązań w obszarze działań na rzecz walki z koronawirusem. Ponadto informuje, że opłaty urzędowe przed Urzędem Patentowym RP będą pokrywane ze środków przekazanych na ten cel przez Rektora Politechniki Śląskiej.

Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z Rzecznikami Patentowymi CITT, szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej CITT PŚ.

Wiadomość utworzona: 22 kwietnia 2020 13:36, autor: Aleksandra Weber