22 kwietnia 2020
Biuro Karier Studenckich PŚ zaprasza na wirtualne eventy firmy Amazon

Biuro Karier Studenckich PŚ zaprasza do udziału w wirtualnych eventach firmy Amazon, poświęconych możliwościom rozwoju wewnątrz firmy oraz przygotowaniu do rozmów rekrutacyjnych.

Firma Amazon udostępnia wirtualne eventy, za pomocą których uczestnicy uzyskają praktyczne wskazówki, jak przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych oraz jak funkcjonuje Fulfillment Center, a także informacje o możliwościach rozwoju wewnątrz firmy. Podczas spotkań online leaderzy firmy Amazon przedstawią swoją ścieżkę kariery.

W czasie eventów planowane są konkursy i quizy z nagrodami. Na wybraną transmisję należy zarejestrować się na stronie Amazon

Wiadomość utworzona: 22 kwietnia 2020 11:00, autor: Aleksandra Weber