20 kwietnia 2020
Sprawozdanie z funkcjonowania Programu „Uczelnia bliska każdemu” | Report on the functioning of the Programme "University close to everyone"

Na początku bieżącego roku, 17 stycznia, weszło w życie Zarządzenie Rektora PŚ w sprawie elementu Systemu Kontroli Zarządczej (Standard 17 Komunikacja wewnętrzna). Przedmiotem Zarządzenia było wdrożenie Projektu „Uczelnia bliska każdemu”. Prosimy o zapoznanie się z podsumowaniem za pierwsze trzy miesiące jego działania.

----------------------------------------------------------
At the beginning of this year, on 17 January, the Ordinance of the Rector of the Silesian University of Technology regarding the element of the Management Control System (Standard 17 Internal communication) entered into force. The subject of the Ordinance was the implementation of the Project: "University close to everyone". Please become acquainted with the summary for the first three months of its operation.

Wiadomość utworzona: 20 kwietnia 2020 09:49, autor: Aleksandra Weber
Ostatnia modyfikacja: 20 kwietnia 2020 12:44, wykonana przez: Aleksandra Weber