17 kwietnia 2020
Szkolenia Biura Karier Studenckich PŚ dla doktorantów i pracowników

Biuro Karier Studenckich zaprasza doktorantów oraz pracowników Uczelni na szkolenia, które odbędą się dzisiaj, tj. 17.04.

Szkolenia będą obejmowały tematy:
• godz. 10:00-12:15 – „Efektywna komunikacja interpersonalna z elementami asertywności”,
• godz. 14:00-19:00 – „Model biznesu jako podstawa koncepcji działalności gospodarczej”.

Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy kariera@polsl.pl. W wiadomości należy podać następujące informacje: imię, nazwisko, pracownik/doktorant, wydział/jednostka.

Wiadomość utworzona: 16 kwietnia 2020 12:19, autor: Aleksandra Weber
Ostatnia modyfikacja: 17 kwietnia 2020 09:04, wykonana przez: Aleksandra Weber