16 kwietnia 2020
Słuchowisko gliwickiego ALO

Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej zaprasza dzieci do odsłuchania cyklu nagrań, których tematem będą greckie mity.

Nauczyciele oraz uczniowie liceum przygotowali nagrania na podstawie zilustrowanych rozdziałów książki „Mity dla dzieci” Grzegorza Kasdepke. Akcja jest skierowana do uczniów ze szkół podstawowych i ma na celu umilić im czas spędzany w domu. Jest to też kolejne działanie realizowane przez społeczność ALO w ramach projektu Erasmus Plus – „Let’s Read”.

Nagrania są dostępne na stronie gliwickiego ALO w zakładce „Mity”.

Wiadomość utworzona: 15 kwietnia 2020 11:08, autor: Jadwiga Witek
Ostatnia modyfikacja: 16 kwietnia 2020 19:14, wykonana przez: Jadwiga Witek