15 kwietnia 2020
Konsultacje doradcze CITT dla młodych przedsiębiorców!

Centrum Inkubacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej włącza się również aktywnie w pomoc studentom, doktorantom i pracownikom zainteresowanym założeniem własnego biznesu.

Dla osób zainteresowanych, codziennie od poniedziałku do piątku, w godzinach od 11.00 do 13.00, na messengerze Centrum Inkubacji i Transferu Technologii https://www.facebook.com/CITTPolSl/ odbywać się będą konsultacje doradcze z Panem Jackiem Kowińskim – Specjalistą ds. przedsiębiorczości akademickiej w CITT.

Zachęcamy do skorzystania.
#startup #budujgospodarke #innowacyjni #biznes #przedsiebiorczoscakademicka