13 kwietnia 2020
Życzenia Wielkanocne | Happy Easter!

Niech tegoroczne Święta Wielkanocne, spędzone być może z dala od najbliższych, będą spokojne, zdrowe i bezpieczne. Pomimo rozłąki pozostańmy sobie bliscy duchowo i pełni życzliwości. Oby ten świąteczny czas, dający możliwość przemyśleń, ukoił nasz niepokój i dodał nam nowych sił do zmagania się z trudami życia codziennego. Bądźmy dla siebie wsparciem i podporą, a budząca się do życia przyroda, niech wleje w nasze serca optymizm oraz wiarę w szybki powrót do normalności i w lepsze jutro.
Wszystkiego dobrego i dużo zdrowia.

Pogodnych Świąt!
Rektor Politechniki Śląskiej

/

Let the Easter Holidays, spent perhaps away from your loved ones, be peaceful, healthy, and safe. Despite this separation, let's stay close together spiritually  and be filled with kindness. May this Easter time offer us an opportunity for reflection, ease our anxiety and give us new strength for our everyday struggle. Let's support each other and let the awakening nature pour optimism into our hearts  and give us faith  into our swift return to normality and a better tomorrow.

Wishing you all the best and good health.
Happy Easter! Rector of the Silesian University of Technology

Wiadomość utworzona: 9 kwietnia 2020 11:15, autor: Aleksandra Weber