7 kwietnia 2020
Wiosna z przedsiębiorczością online – warsztaty BKS PŚ

Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej zaprasza do udziału w warsztatach i doradztwie z zakresu przedsiębiorczości.

BKS organizuje w trybie zdalnym na Platformie Zdalnej Edukacji bezpłatne zajęcia z zakresu przedsiębiorczości.

Zagadnienia, które zostaną podczas nich poruszone, obejmują kwestie:
- efektywnej komunikacji interpersonalnej z elementami asertywności,
- etapów budowania zespołu i ich wpływu na współpracę, konfliktów i rywalizacji w grupie jako największego zagrożenia dla współpracy,
- zaawansowanych negocjacji z elementami perswazji i wywierania wpływu, modelu biznesu jako podstawy koncepcji działalności gospodarczej,
- wartości tworzonej przez modele biznesu oraz koncepcji i konstrukcji modeli biznesu-warsztat strategiczny,
- analiz strategicznych i ich zastosowania w opracowaniu koncepcji własnego biznesu oraz analizy portfelowej i analizy konkurencyjności jako wyznaczników strategii biznesowej.

BKS zachęca również do skorzystania z doradztwa z zakresu przedsiębiorczości: konsultacje w zakresie zakładania działalności gospodarczej oraz tworzenia biznesplanu odbywają się przez telefon pod nr 32 237 20 75 i nr 695 651 696 oraz przez Skype: Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej.

Zakończył się także pierwszy etap XVII edycji konkursu „Mój Pomysł na Biznes” . Uczestnicy konkursu będą mogli skorzystać z materiałów szkoleniowych w zakresie budowania biznesplanu, które zostaną umieszczone na Platformie Zdalnej Edukacji Biura Karier Studenckich.

Kontakt z BKS jest możliwy także poprzez adres mailowy: kariera@polsl.pl i nr telefonu: 691 441 028.

Wiadomość utworzona: 6 kwietnia 2020 16:16, autor: Aleksandra Weber
Ostatnia modyfikacja: 7 kwietnia 2020 14:48, wykonana przez: Aleksandra Weber