2 kwietnia 2020
Wolne miejsca na kursie CatiaV5

Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej zachęca do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie CatiaV5, który zostanie przeprowadzony w przyszłym tygodniu za pośrednictwem narzędzi do kształcenia zdalnego. Zostały ostatnie dwa miejsca.

Pięciodniowe szkolenie (od 6 do 10 kwietnia br.) przeznaczone jest dla studentów czterech ostatnich semestrów studiów dziennych na Politechnice Śląskiej. Zajęcia będą się odbywać w godzinach od 9.00 do 15.45. Uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający nabycie nowych umiejętności.
Zapisów należy dokonywać za pośrednictwem poczty elektronicznej: start@polsl.pl

Kurs prowadzony jest w ramach projektu „Politechnika Śląska jako Centrum Nowoczesnego Kształcenia opartego o badania i innowacje”, który obecnie został przeniesiony do przestrzeni wirtualnej. Zdalny tryb szkoleń i konsultacji to odpowiedź BKS na wyzwania związane z czasem zagrożenia wynikającego z rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Również inne materiały dydaktyczne i szkolenia oferowane w ramach projektu CIK znajdują się na stronie Platformy Zdalnej Edukacji PŚ. Dostępne są zajęcia: Catia V5, Programowanie sterowników SIEMENS SIMATIC S7-1500, DATA MINING, Audytor wew. ISO 9001:2015, AutoCad projektowanie 2D i w przestrzeni 3D, PRINCE2 Foundation.

Wiadomość utworzona: 2 kwietnia 2020 11:10, autor: Dominika Gnacek