31 marca 2020
Zmiany w regulaminach konkursów z okazji 75-lecia Politechniki Śląskiej

W związku ze zmianą trybu pracy Uczelni z powodu sytuacji epidemicznej w Polsce, nastąpiła zmiana w terminach oraz sposobach nadsyłania prac w konkursach „Plakat 75-lecia Politechniki Śląskiej” oraz „Nakręceni na Politechnikę”.

Termin nadsyłania prac na konkurs „Plakat 75-lecia Politechniki Śląskiej” został wydłużony do 10 maja 2020 roku. Z uwagi na przejście w system kontaktów elektronicznych prace wykonane w formacie B1 można przesyłać tylko w wersji elektronicznej – na adres mailowy promocja@polsl.pl.

Prace konkursowe powinny nawiązywać do historii Uczelni, określać jej charakter i atuty, potencjał studentów i naukowców, nastawienie na nowoczesne technologie, współpracę z otoczeniem gospodarczym oraz dogodne dla nauki położenie w sercu prężnie rozwijającej się aglomeracji śląskiej. Lista zakwalifikowanych plakatów zostanie opublikowana do dnia 30 maja 2020 roku. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Zmiany nastąpiły również w regulaminie konkursu na amatorski film o Uczelnie „Nakręceni na Politechnikę”. Przedłużony został termin wysyłania prac konkursowych do 15 czerwca 2020 roku. Filmy należy przesyłać poprzez portal WeTransfer na adres mailowy promocja@polsl.pl.

W konkursie dozwolone są wszystkie gatunki filmowe, np. reportaż, fabuła, animacja, spot, których czas trwania nie przekracza 3 minut. Więcej informacji w regulaminie konkursu.

Wiadomość utworzona: 31 marca 2020 15:10, autor: Aleksandra Weber