23 marca 2020
Akcja „Student sam w domu”

Samorząd Studencki Politechniki Śląskiej zaprasza do udziału w akcji „Student sam w domu”, której celem jest zaprezentowanie ciekawych pomysłów i projektów wykonanych bez wychodzenia z domu.

Akcja „Student sam w domu” to wydarzenie skierowane do tych, którzy poszukują inspiracji na zagospodarowanie czasu spędzanego w domu, oraz tych, którzy chcą się dzielić kreatywnymi i konstruktywnymi działaniami, niewymagającymi opuszczania własnego pokoju.

Studenci, chcący pochwalić się ciekawymi pomysłami, mogą umieszczać je w postach wydarzenia na Facebooku w postaci filmików, zdjęć, boomerangów lub na kontach na Instragamie z użyciem hashtagu #studensamwdomu i oznaczeniem Samorządu Studenckiego Politechniki Śląskiej (@samorzadpolsl).

Pomysłodawcą akcji „Student sam w domu” jest Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Wiadomość utworzona: 23 marca 2020 11:11, autor: Aleksandra Weber