20 marca 2020
Szkolenia online – publikowanie otwarte

Biblioteka Politechniki Śląskiej zaprasza do udziału w szkoleniach online organizowanych przez IEEE.

IEEE to organizacja zajmująca się rozwojem technologii na rzecz ludzkości. Wśród swoich propozycji posiada dwie sesje obejmujące zagadnienia związane z publikowaniem otwartym, w tym procesy dotyczące autorów i administratorów (Open Access at IEEE - Process for Authors and Administrators in Poland).

Szkolenia są zaplanowane na: 24 marca o godz. 11:30 oraz 26 marca o godz. 13:00.
Aby wziąć udział w sesjach online, należy zarejestrować się na stronie IEEE.

Wiadomość utworzona: 20 marca 2020 09:21, autor: Aleksandra Weber