22 marca 2020
Wystąpienie Rektora Politechniki Śląskiej | The Rector's Appeal to the Academic Community

Zapraszamy do obejrzenia wystąpienia JM Rektora Politechniki Śląskiej prof. Arkadiusza Mężyka na temat funkcjonowania Uczelni w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego wywołanego przez koronawirus.

Szanowni Państwo, członkowie Wspólnoty Akademickiej, w związku z zagrożeniem epidemicznym Uczelnia znalazła się w wyjątkowej sytuacji. Zawiesiliśmy zajęcia kontaktowe i obecność studentów i doktorantów oraz pracowników na terenie Politechniki Śląskiej. Na Uczelni pracują tylko osoby niezbędne do zapewnienia jej bieżącego funkcjonowania (...)  mówi JM Rektor.

--------------------------------

We invite you to watch the speech of the Rector of the Silesian University of Technology professor Arkadiusz Mężyk about the functioning of the University in connection with the state of epidemic threat caused by coronavirus.

Ladies and Gentlemen, members of the Academic Community, due to an epidemic threat, the University has found itself in a unique situation. We have suspended contact classes and the presence of students and doctoral students as well as employees at the Silesian University of Technology. Only persons necessary to ensure its current functioning work at the University (...) - says Rector.

Watch the speech in the full version [video].

Wiadomość utworzona: 18 marca 2020 15:16, autor: Jadwiga Witek
Ostatnia modyfikacja: 22 marca 2020 22:14, wykonana przez: Jadwiga Witek