16 marca 2020
Uwaga! Zmiany w funkcjonowaniu Biura Karier

W odpowiedzi na rządowe zalecenia dotyczące przejścia na tryb pracy zdalnej, a także w związku z ustaleniami dotyczącymi ograniczenia kontaktów bezpośrednich na linii pracownik–student, a także pracownik–pracownik, Biuro Karier Studenckich wprowadziło zmiany w sposobie organizacji swojej działalności.

W trosce o sytuację studentów, a także aby zapewnić płynność we wszystkich obszarach działalności pracownicy Biura Karier Studenckich wdrażają nowy tryb funkcjonowania oparty na pracy zdalnej. W ten sposób dążą do zapewnienia możliwości kontaktu z nimi mimo koniecznych ograniczeń i wytycznych właściwych dla aktualnej rzeczywistości społecznej związanej z pandemią koronawirusa.

Zgodnie z Zarządzeniem nr 48/2020 Rektora Politechniki Śląskiej z dnia 12 marca 2020 r. podstawową formą kontaktu jest ten realizowany za pośrednictwem poczty elektronicznej (w tym przypadku: kariera@polsl.pl) oraz telefonu.

Studenci mogą telefonicznie uzyskać m.in. poradę z zakresu doradztwa zawodowego, psychologicznego i związanego z przedsiębiorczością. Tą samą drogą można konsultować swoje pytania dot. realizowanych na Politechnice Śląskiej programów stażowych, szkoleniowych i innych.

Pracownicy BKS zapewniają również możliwość wideorozmowy (Skype) codziennie w godz. 10.00-12.00. Jest to również forma konsultacji zalecana w sprawie programu „Architekci CV”.

W przypadku konieczności osobistego dostarczenia dokumentów, należy to uczynić w środę (np. 18 marca, 25 marca itd.) między godz. 10.00 a 12.00.

Wiadomość utworzona: 16 marca 2020 13:10, autor: Dominika Gnacek
Ostatnia modyfikacja: 16 marca 2020 15:02, wykonana przez: Dominika Gnacek