14 marca 2020
KOMUNIKAT UCZELNIANEJ KOMISJI WYBORCZEJ

Uprzejmie informujemy, że w związku z zawieszeniem przez rząd organizowania spotkań powyżej 50 osób, zawiesza się do odwołania spotkania wyborcze na Politechnice Śląskiej.

Obecnie trwają konsultacje nad wprowadzeniem elektronicznego systemu głosowania. Dalsze ustalenia w tej kwestii będą publikowane na stronie internetowej Politechniki Śląskiej, a także zostaną rozesłane za pośrednictwem Newslettera PŚ na indywidualne konta pocztowe członków Wspólnoty Politechniki Śląskiej.

Wiadomość utworzona: 14 marca 2020 09:07, autor: Jadwiga Witek
Ostatnia modyfikacja: 14 marca 2020 09:34, wykonana przez: Jadwiga Witek