14 marca 2020
KOMUNIKAT DLA PRACOWNIKÓW PŚ WS. OGRANICZENIA KONTAKTÓW BEZPOŚREDNICH

Szanowni Państwo, zgodnie z Zarządzeniem nr 48/2020 z dnia 12 marca 2020 r. w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa wśród społeczności akademickiej Politechniki Śląskiej, kontakty pomiędzy pracownikami Uczelni powinny zostać ograniczone do niezbędnego minimum.

Zgodnie z § 5 ust. 2: „W komunikacji wewnętrznej zaleca się ograniczenie kontaktów bezpośrednich poprzez wykorzystywanie korespondencji mailowej i kanałów telefonicznych, a także przekazywanie wszelkiej dokumentacji papierowej pocztą wewnętrzną”.

Apelujemy o unikanie osobistego przychodzenia do biur administracyjnych na terenie kampusu Politechniki Śląskiej.

Zachęcamy do zachowania spokoju i korzystania wyłącznie ze sprawdzonych źródeł informacji o koronawirusie. W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji prosimy o śledzenie informacji, które znajdziecie Państwo w serwisach instytucji publicznych, na stronach:

- Głównego Inspektoratu Sanitarnego,

- rządowych, na których publikowane są najważniejsze komunikaty dot. sytuacji społecznej związanej z koronawirusem w Polsce oraz zalecenia i wskazówki,

- Politechniki Śląskiej, gdzie zamieszczane są aktualne informacje dla społeczności akademickiej Uczelni.

Wiadomość utworzona: 13 marca 2020 09:21, autor: Jadwiga Witek
Ostatnia modyfikacja: 14 marca 2020 09:34, wykonana przez: Jadwiga Witek