9 marca 2020
II stopień wyborów elektorów do Kolegium Elektorów

W środę zorganizowany zostanie kolejny stopień wyborów. Nadchodzące głosowanie dotyczy kandydatów z grupy pracowników niebędących nauczycielami akademickimi.

Wybory odbędą się środę 11 marca br. o godzinie 11.00 w auli 300 na Wydziale Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej w Gliwicach przy ul. Akademickiej 2. To drugi stopień wyborów elektorów do Kolegium Elektorów. Kandydaci pochodzą z grupy pracowników niebędących nauczycielami akademickimi.

Wyborca powinien mieć przy sobie dokument potwierdzający tożsamość.

Uczelniana Komisja Wyborcza prosi o niezawodne przybycie. Punktualność i obecność pozwolą na sprawne przeprowadzenie głosowania.

Wiadomość utworzona: 9 marca 2020 12:48, autor: Dominika Gnacek