9 marca 2020
Ruszyła Rejestracja na Noc Naukowców Politechniki Śląskiej dla naukowców

Centrum Popularyzacji Nauki zaprasza wszystkich naukowców, doktorantów oraz studentów PŚ do rejestracji na tegoroczną, piętnastą już edycję Nocy Naukowców.

Rejestracji można dokonywać przez miesiąc, aż do 9 kwietnia br. (tj. czwartek).

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej Nocy Naukowców. Wszelkie pytania i wątpliwości należy przesyłać na adres: nocnaukowcow@polsl.pl

Noc Naukowców Politechniki Śląskiej to cykliczne wydarzenie popularnonaukowe, które ma na celu w atrakcyjnej formule zaprezentować różne aspekty wiedzy naukowej, a tym samym zachęcić młodych ludzi do poszerzania własnych horyzontów. Bogactwo przygotowanych atrakcji pozwala zobaczyć Politechnikę Śląską jako miejsce interdyscyplinarnej nauki, otwarte na oczekiwania młodzieży oraz na nowe formy promocji wiedzy.

Fot. Adrianna Kasperska

Wiadomość utworzona: 9 marca 2020 11:42, autor: Aleksandra Weber