9 marca 2020
Spotkanie informacyjne ze specjalistami Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości

Centrum Inkubacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej zaprasza naukowców i przedsiębiorców na spotkanie informacyjne prowadzone przez specjalistów Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości.

Spotkanie odbędzie się 17 marca w godzinach od 11:00 do 14:00 w siedzibie Centrum Inkubacji i Transferu Technologii. Będzie dotyczyło trwającego konkursu (nabór nr RPSL.01.02.00-IP.01-24-025/20) w ramach Osi Priorytetowej I: Nowoczesna gospodarka, Działania 1.2 Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach, typu projektu I: „Tworzenie lub rozwój istniejącego zaplecza badawczo-rozwojowego w przedsiębiorstwach służącego ich działalności innowacyjnej” oraz II „Wsparcie prac B+R w przedsiębiorstwach” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Podczas spotkania zostanie omówiona dokumentacja konkursowa: kryteria wyboru i oceny projektów, kwalifikowalność wydatków, zasady prawidłowej realizacji oraz trwałości projektu, nadużycia finansowe.

Wydarzenie jest skierowanie do przedstawicieli uczelni oraz biznesu, zainteresowanych realizacją projektów badawczych w ramach obszarów: medycyna, energetyka, technologie informacyjno-komunikacyjne, zielona gospodarka oraz przemysły wschodzące. Beneficjentami pomocy mogą być między innymi konsorcja przedsiębiorstw i jednostek naukowych, przedsiębiorstw i uczelni (w tym spółek celowych uczelni) oraz przedsiębiorstw i instytutów badawczych.

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości to wojewódzka jednostka organizacyjna, pełniąca funkcję Instytucji Pośredniczącej we wdrażaniu RPO WSL 2014-2020.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres mailowy: biznes@polsl.pl. Liczba miejsc na spotkanie informacyjne jest ograniczona, decyduje kolejność zapisów.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej oraz profilu facebookowym Centrum Inkubacji i Transferu Technologii.

Wiadomość utworzona: 9 marca 2020 11:17, autor: Aleksandra Weber
<sierpień 2020>