26 lutego 2020
Zaproszenie na otwarte spotkania JM Rektora ze wspólnotą akademicką

Uzyskanie statusu uczelni badawczej pociąga za sobą nie tylko przedsięwzięcia, które będą realizowane w skali całej Politechniki Śląskiej, ale przewiduje również zadania rozpisane na poszczególne jednostki badawcze.

Problematyka ta zostanie poruszona podczas kolejnych spotkań JM Rektora prof. Arkadiusza Mężyka z członkami wspólnoty akademickiej. Najbliższe spotkania odbędą się 27 lutego o godzinie 13.30 w auli 100 Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki (ul. Konarskiego 18B w Gliwicach), a także 28 lutego o godzinie 12.00 na Wydziałach Inżynierii Materiałowej oraz Transportu i Inżynierii Lotniczej (ul. Krasińskiego 8, Aula, II piętro).

Wystąpienie JM Rektora będzie dotyczyło planów i wyzwań, które stoją przed pracownikami Wydziałów. Omówione zostaną m.in. priorytetowe obszary badawcze oraz program motywacyjny. W planie wydarzenia przewidziano także dyskusję na temat studiów, zatrudnienia i infrastruktury na Uczelni, współpracy międzynarodowej i z otoczeniem społeczno-gospodarczym, projektu „Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza” oraz innych przedsięwzięć Uczelni.

Wiadomość utworzona: 26 lutego 2020 14:43, autor: Jadwiga Witek
Ostatnia modyfikacja: 26 lutego 2020 15:45, wykonana przez: Jadwiga Witek