17 lutego 2020
Wolne miejsca na wycieczkę do Grecji

Organizacja Zakładowa NSZZ „Solidarność” na Politechnice Śląskiej informuje, że zostały tylko 3 wolne miejsca na organizowaną w maju wycieczkę śladami mitologicznej Grecji kontynentalnej.

Plan wyjazdu obejmuje szereg atrakcyjnych turystycznie lokalizacji i pozwoli na zwiedzenie kontynentalnej Grecji od Salonik aż po Ateny.
Odwiedzone zostaną takie miejsca, jak: wiszące klasztory w Meteorach, Delfy – Święty Okręg ze skarbcami i Świątynia Apollina, Mykeny – Brama Lwic, Cytadela, Skarbiec Atreusza zwany grobem Agamemnona. W harmonogramie zwiedzania Aten znajdują się: Akropol z Partenonem, Erechtejonem i monumentalnymi Propylejami, zmiana warty pod Parlamentem na Placu Syntagma, Stadion Panatenajski, Świątynia Zeusa Olimpijskiego.

Jeden z ostatnich dni przeznaczony będzie na odpoczynek na plaży. Dla chętnych przewidziano możliwość rejsu na Wyspę Skiathos, znaną m.in. z filmowego przeboju „Mamma Mia!”.

Oferta wycieczki jest przeznaczona dla pracowników i emerytów, jednak mogą wziąć w niej udział również studenci i doktoranci, a także osoby spoza Uczelni. Zgłoszenia otrzymają dofinansowanie z ZFŚS, niezależne od urlopowej tzw. „gruszy”.

Szczegółowych informacji udziela mgr Anna Obrzut, aobrzut@polsl.pl, tel. kom. 502 393 211.

Wiadomość utworzona: 17 lutego 2020 11:27, autor: Dominika Gnacek
<kwiecień 2020>