12 lutego 2020
JM Rektor odwiedził Wydział Organizacji i Zarządzania

Uzyskanie statusu uczelni badawczej pociąga za sobą nie tylko przedsięwzięcia, które będą realizowane w skali całej Politechniki Śląskiej, ale przewiduje również zadania rozpisane na poszczególne jednostki badawcze. Środowa wizyta JM Rektora prof. Arkadiusza Mężyka na Wydziale Organizacji i Zarządzania w Zabrzu stanowiła okazję do poruszenia tej tematyki.

Wystąpienie JM Rektora w szczególny sposób dotyczyło planów i wyzwań, które stoją przed pracownikami Wydziału. Omówione zostały m.in. priorytetowe obszary badawcze oraz program motywacyjny. W wydarzeniu, które odbyło się w środę 5 lutego 2020 r., wzięli udział członkowie współnoty akademickiej zabrzańskich wydziałów.

Ponadto w harmonogramie wizyty przewidziano również spotkanie władz, w którym uczestniczyli JM Rektor prof. Arkadiusz Mężyk, kierownictwo dziekańskie Wydziału oraz Piotr Uszok, były prezydent Miasta Katowice. Dyskusja miała na celu skonkretyzowanie planów współpracy naukowo-badawczej w priorytetowych obszarach badawczych Politechniki Śląskiej.

Wiadomość utworzona: 12 lutego 2020 10:48, autor: Aleksandra Weber
<kwiecień 2020>