8 lutego 2020
Sukces Uczelni na targach 4DD. Zapraszamy na stoisko Wydziału Architektury

Targi 4DD w Europejskim Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach potrwają do 9 lutego. Pierwsze dwa dni były przeznaczone dla profesjonalistów, 8 i 9 lutego organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych tematyką projektowania i wzornictwa.
W czasie wydarzenia jest prezentowana wystawa Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej. Wydział znany jako Śląska Szkoła Architektury, Urbanistyki i Dizajnu prezentuje nowe prace z zakresu projektowania mebla, liczne prace plastyczne oraz makietę Metropolii Śląskiej. Tradycją stoiska są już wielokrotnie pokazywane meble z tektury, tym razem w nowej odsłonie.
Główni organizatorzy wystawy to dr Krzysztof Groń i dr Joanna Zabawa-Krzypkowska oraz Studenci Wydziału. Wystawa pod patronatem i we współpracy z dziekanem Wydziału prof. Klaudiuszem Frossem. Stoisko urbanistyczne zorganizował dr Tomasz Bradecki, prodziekan ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym. „Już dzisiaj myślimy o kolejnej edycji. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Naszego stoiska, na pewno odnajdziecie tu wiele inspiracji” – mówi Klaudiusz Fross, Dziekan Wydziału Architektury.

Wiadomość utworzona: 6 lutego 2020 10:16, autor: Dominika Gnacek
Ostatnia modyfikacja: 8 lutego 2020 09:21, wykonana przez: Jadwiga Witek