31 stycznia 2020
Konkurs na amatorski film o Politechnice Śląskiej „Nakręceni na Politechnikę”

Masz w sobie żyłkę filmowca? Lubisz robić krótkie wideo? Jesteś dobrym obserwatorem i potrafisz przełożyć swoje wrażenia na język filmu? Jesteś studentem,  doktorantem Politechniki Śląskiej lub uczniem Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego?

W tym roku Politechnika Śląska obchodzi swoje 75-lecie. Zachęcamy do włączenia się w obchody i wzięcia udziału w konkursie na amatorski film „Nakręceni na Politechnikę”! Zadanie polega na zaprezentowaniu w formie wideo swojej więzi z Uczelnią. Dostojna Alma Mater chce spojrzeć na siebie z innej perspektywy – młodych, zdolnych i kreatywnych ludzi, którzy ją tworzą bądź wkrótce do niej dołączą.

Dozwolone są wszystkie gatunki filmowe – teledysk, telewizyjny news, reportaż lub dokument. Mile widziane są także fabuły i animacje. Słowem – wystarczy puścić wodze fantazji i… do dzieła. Dziś każdy może zostać filmowcem, nie potrzeba kamery, wystarczy smartfon. Filmy konkursowe mogą trwać maksymalnie 3 minuty.

Prace należy dostarczyć osobiście lub pocztą na nośniku cyfrowym na adres: Biuro Promocji Politechniki Śląskiej, ul. Akademicka 2a, 44-100 Gliwice lub przesłać przez portal WeTransfer na adres: promocja@polsl.pl. Termin przyjmowania materiałów mija 15 kwietnia 2020 roku.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Wiadomość utworzona: 31 stycznia 2020 10:12, autor: Dominika Gnacek
Ostatnia modyfikacja: 31 stycznia 2020 10:15, wykonana przez: Dominika Gnacek