22 stycznia 2020
„Uczelnia bliska każdemu” – ruszył program konsultacyjny dla Wspólnoty Politechniki Śląskiej
Na Politechnice Śląskiej został uruchomiony program konsultacyjny „Uczelnia bliska każdemu”. Jego zadaniem jest zachęcenie wszystkich członków Wspólnoty Akademickiej do uczestniczenia w rozwoju naszej Uczelni i tworzenia nowych rozwiązań prawnych, które pomogą ulepszyć jej funkcjonowanie.

Za pomocą serwisu internetowego, specjalnego adresu email i tradycyjnych skrzynek pocztowych, które pojawią się na każdym Wydziale, pracownicy będą mogli, również anonimowo, przekazywać swoje uwagi i propozycje, w szczególności na temat:

- organizacji pracy Uczelni;
- spraw związanych z udoskonaleniem funkcjonowania Uczelni;
- spraw pracowniczych;
- studiów i kształcenia;
- projektu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza”;
- programów projakościowych i innych projektów;
- infrastruktury;
- otoczenia społeczno-gospodarczego;
- współpracy międzynarodowej;
- projektów, np. zasad funkcjonowania i rozliczania;
- innych związanych z doskonaleniem funkcjonowania Uczelni.

Odpowiedzi na Państwa pytania i uwagi pojawią się na dostępnej po zalogowaniu stronie internetowej poświęconej programowi „Uczelnia bliska każdemu”.
Zachęcamy do pobrania materiałów na temat programu „Uczelnia bliska każdemu”:

Wiadomość utworzona: 22 stycznia 2020 14:14, autor: Jadwiga Witek
Ostatnia modyfikacja: 22 stycznia 2020 14:14, wykonana przez: Jadwiga Witek