20 grudnia 2019
Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla ucznia gliwickiego ALO

Szymon Hankus z klasy drugiej politechnicznej Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Gliwicach otrzymał stypendium Prezesa Rady Ministrów. Uroczysta gala, podczas której wręczono dyplomy dla uczniów ze śląskich miast – Gliwic, Rudy Śląskiej oraz Zabrza – odbyła się 16 grudnia w III Liceum Ogólnokształcącym w Rudzie Śląskiej.

Do stypendium nominowani są uczniowie z każdej szkoły średniej w Polsce z najwyższą lokatą ocen. W przypadku Szymona Hankusa średnia poszybowała do pułapu 5.67, na co złożyły się oceny celujące z biologii, fizyki, programowania i informatyki. Szymon jest pierwszym stypendystą gliwickiego liceum akademickiego.

Serdecznie gratulujemy!

Na zdjęciu nagrodzony uczeń wraz z dyrektor ALO w Gliwicach dr Małgorzatą Borysławską

Wiadomość utworzona: 20 grudnia 2019 11:12, autor: Anna Mrowiec
<listopad 2020>