11 grudnia 2019
Spotkanie z Konsulem USA

Marzysz o wakacyjnym wyjeździe do Stanów Zjednoczonych? Nie wiesz, jak się przygotować i gdzie szukać sprawdzonych informacji? Już w najbliższy poniedziałek 16 grudnia o 9.45 w Auli 300 Wydziału Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej odbędzie spotkanie z konsulem USA.

Tematyka spotkania dotyczyć będzie zasad postępowania kwalifikującego uczestników do wyjazdu, w tym tzw. rozmów wizowych. Istotnym aspektem decyzji o wyjeździe jest właściwy wybór firmy, która jako organizator podróży, staje się na jej czas opiekunem uczestnika i jego koordynatorem. Wystąpienie konsula odbędzie się w języku angielskim.
Ważnym elementem spotkania będą opowieści „zza kulis” wyjazdów, przedstawione przez studentów, którzy mają już za sobą udział w tego typu programach wymiany. Uczestnicy będą mieli możliwość uzyskania odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania, na przykład dotyczące procesu rekrutacji.

Organizatorem wydarzenia jest Ambasada Stanów Zjednoczonych.

Na Facebooku znaleźć można specjalną stronę poświęconą spotkaniu: https://www.facebook.com/events/2888597517838122/

Serdecznie zapraszamy!

Wiadomość utworzona: 11 grudnia 2019 14:02, autor: Dominika Gnacek