11 grudnia 2019
Świąteczna instalacja na Wydziale Budownictwa

Boże Narodzenie już tuż, tuż – nic więc dziwnego, że na terenie kampusu Politechniki Śląskiej pojawiają się świąteczne akcenty. W holu Wydziału Budownictwa podziwiać można geometryczny las choinek.

Geometryczne choinki są dziełem studentów pierwszego roku, którzy w ramach warsztatów geometrycznych zaprojektowali i wykonali piękne i skomplikowane modele struktur przestrzennych układające się w kształty choinek. Warsztaty „Geometryczna Choinka 2019” odbyły się w dniach 9 - 10 grudnia 2019 r. a ich ukoronowaniem jest wystawa prac zorganizowana w holu wejściowym Wydziału Budownictwa.

10 grudnia 2019 r. o godz. 15.30, Pani Dziekan prof. dr hab. inż. Joanna Bzówka w obecności wszystkich studentów pierwszego semestru uroczyście otworzyła wystawę i w niezwykle ciepły i serdeczny sposób podziękowała przybyłym studentom za tak kreatywne i niebanalne zrealizowanie pięknych projektów.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom warsztatów – udowadniacie, że studenci Wydziału Budownictwa to pełni pasji i zaangażowania, utalentowani młodzi ludzie!

Redakcja WWW Politechniki Śląskiej serdecznie zaprasza do nadsyłania zdjęć i informacji o świątecznych instalacjach i dekoracjach, które przygotowują Państwo w swoich siedzibach na Uczelni. Najciekawsze na pewno zaprezentujemy na naszej stronie internetowej.

Galeria zdjęć z wystawy na Wydziale Budownictwa znajduje się TUTAJ.

Wiadomość utworzona: 11 grudnia 2019 10:46, autor: Marek Gabzdyl
Ostatnia modyfikacja: 11 grudnia 2019 10:50, wykonana przez: Marek Gabzdyl