9 grudnia 2019
Kolejne wyróżnienie dla Politechniki

Politechnika Śląska została uhonorowana przez Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL) – organizację skupiającą pracodawców – przedsiębiorców. Prestiżowe wyróżnienie zostało wręczone podczas uroczystej gali, która odbyła się w czwartek, 5 grudnia, w Warszawie.

Podczas drugiej edycji spotkania najwyższej kadry zarządzającej, które odbyło się 5 grudnia w Warszawie, Związek docenił społeczność ABSL, partnerów, a także kluczowych interesariuszy za ich wkład w rozwój sektora nowoczesnych usług biznesowych w ostatnich 24 miesiącach. Wręczono wyróżnienia w 10 kategoriach. Politechnikę Śląską uhonorowano w kategorii „Liderzy edukacji” za zapewnianie najlepszych w swojej klasie programów edukacyjnych umożliwiających dalszy rozwój sektora.

Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL) jest organizacją wyznaczającą standardy i kierunki rozwoju branży, która już teraz daje w naszym kraju pracę ok. 300 000 osób, a biorąc pod uwagę szereg uwarunkowań ekonomicznych, ma szansę stać się największym źródłem zatrudnienia w sektorze prywatnym. Misją Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych jest rozwój potencjału sektora nowoczesnych usług dla biznesu, jak i ciągła praca – wspólnie z agendami rządowymi, samorządowymi czy uczelniami wyższymi – na rzecz podnoszenia kwalifikacji osób wkraczających na rynek pracy oraz dbanie o wzrost atrakcyjności inwestycyjnej Polski.

Wiadomość utworzona: 9 grudnia 2019 14:29, autor: Marek Gabzdyl
<październik 2020>