5 grudnia 2019
Międzynarodowa Konferencja „Ochrona Środowiska i Energetyka”

VII edycja Międzynarodowej Konferencji „Ochrona Środowiska i Energetyka” odbędzie się 6 grudnia w Centrum Nowych Technologii w Gliwicach. W tym roku organizatorzy spodziewają się ponad 350 uczestników z 33 krajów z całego świata. Podczas konferencji będzie można wysłuchać ponad 110 prezentacji, zarówno w języku polskim jak i angielskim. W tym roku konferencję objął patronatem Prezydent Miasta Gliwice, Rektor Politechniki Śląskiej, a także Polska Izba Przemysłu Chemicznego. Wsparcie w różnej formie okazały firmy takie jak Suez, Rafako, PKP Cargo, ArcelorMittal Poland oraz EBIS – Effective Business Intelligence Solutions.

Konferencja „Ochrona Środowiska i Energetyka” jest przeznaczona dla badaczy, młodych naukowców i studentów, którzy chcą dzielić się swoim doświadczeniem naukowym, doskonalić umiejętności prezentacji i poszerzać swoje horyzonty w dziedzinie ochrony środowiska i energetyki.

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń naukowych w zakresie ochrony gleby, zasobów powietrza i wody, utylizacji odpadów, odnawialnych źródeł energii, solartermii, energii wodnej, energii wiatrowej, biomasy, energii geotermalnej, systemów energetycznych, efektywności energetycznej, LCA, wpływu na środowisko naturalne i rozproszonej energetyki.

Więcej informacji i aktualności można znaleźć na fanpage'u na FB lub na stronie internetowej konferencji.

Wiadomość utworzona: 5 grudnia 2019 08:31, autor: Anna Mrowiec
<kwiecień 2020>