4 grudnia 2019
Warsztaty z grywalizacji w Biurze Karier Studenckich

Biuro Karier Studenckich zaprasza w piątek, 6 grudnia, w godz. 13.00-15.30 na bezpłatny warsztat z grywalizacji: „Jak zaangażować liderów? Praktyczne zastosowanie grywalizacji”. Spotkanie, które odbędzie się w Biurze Karier Studenckich przy ul. Konarskiego 20, bud. B, pokój 106, poprowadzi Paweł Bendor - menedżer Zespołu Szkoleń i Rozwoju Pracowników Alior Banku.

Paweł Bendor zainspiruje nas programem Akademii Lidera 3.0. który łączy edukację z grywalizacją.

Zgłoszenia: kariera@polsl.pl tel. 32 237 15 59.

Program spotkania:
Akademia Lidera 3.0 to elitarny program szkoleniowo-rozwojowy skierowany do dyrektorów oddziałów sieci własnej Alior Banku. We współpracy z firmą WESTHILL CONSULTING, powstał kompleksowy program łączący edukację z grywalizacją. Założeniem programu jest rozwój kluczowych kompetencji menedżerskich wynikających z Modelu Lidera w Alior Banku, oczekiwań pracowników, innowacyjnych modeli zarządzania czy motywacji 3.0.

Akademia rozpoczyna się od badania efektywności zespołu. Najważniejszą częścią programu jest wirtualna podróż po najpiękniejszych krajach Europy, wspierana interaktywną platformą grywalizacyjną. Uczestnicy wcielają się w rolę podróżnika, który mierzy się z różnorodnymi wyzwaniami tak, aby stać się niezwyciężonym liderem na miarę XXI wieku.
Równolegle do działań na platformie odbywają się panele szkoleniowe, które są idealnym uzupełnieniem wiedzy zdobytej podczas korzystania z platformy.

Wiadomość utworzona: 4 grudnia 2019 15:36, autor: Anna Mrowiec
<lipiec 2020>