4 grudnia 2019
Pracownik Politechniki Śląskiej doktorem honoris causa
Prof. Henryk Dźwigoł, pracownik Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej, podczas uroczystego posiedzenia Rady Akademickiej  29 listopada otrzymał tytuł doktora honoris causa Kijowskiego  Narodowego Uniwersytetu Budownictwa i Architektury.

Doktor honoris causa Kijowskiego Narodowego Uniwersytetu Budownictwa i Architektury (KNUBA) został przyznany Panu Profesorowi za znaczny wkład naukowy i organizacyjny w rozwój KNUBA w zakresie integracji z europejskim środowiskiem naukowym i edukacyjnym, za rozwój współpracy z Politechniką Śląską przy realizacji wspólnych projektów badawczych i edukacyjnych: programów dualnych, organizacji polsko-ukraińskiego projektu „Technologie poznawcze”. Pan Profesor wspierał wzajemne kontakty naukowe, prowadzenie prac eksperckich w dziedzinie badań ekonomicznych, promował organizację publikacji dla ukraińskich naukowców w publikacjach zawartych w naukowych i metrycznych bazach danych Scopus i Web of Science.

Wiadomość utworzona: 4 grudnia 2019 08:02, autor: Aleksandra Weber
Ostatnia modyfikacja: 4 grudnia 2019 10:41, wykonana przez: Aleksandra Weber