28 października 2019
Kończy się nabór zgłoszeń do Śląskiego festiwalu Nauki KATOWICE

Przed nami zakończenie naboru zgłoszeń aktywności do 4. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE. Przez pięć miesięcy naukowcy, studenci, doktoranci i wszyscy fascynaci nauki mieli szansę na przesyłanie propozycji warsztatów, wykładów, wystaw, stanowisk pokazowych i innych form popularyzacji nauki. Ze względu na zbliżającą się uroczystość Wszystkich Świętych organizatorzy umożliwiają wszystkim zainteresowanym przesyłanie zgłoszeń do 4 listopada włącznie.

Jednocześnie osoby, które wysłały już zgłoszenia, proszone są o ich ostateczne uzupełnienie.

W ciągu trzech edycji ŚFN stał się doskonałą szansą dla popularyzacji działalności naukowej i badań. W wydarzeniach festiwalowych w Teatrze Śląskim i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach wzięło udział łącznie ponad 100 tys. osób. – Ponieważ sukces przedsięwzięcia zależy od całej społeczności akademickiej, niezwykle istotna jest jak najliczniejsza aktywna obecność przedstawicieli uczelni współorganizujących ŚFN w ramach wydarzenia – mówią organizatorzy.

Zgłoszenia wszystkich rodzajów aktywności można przekazywać z użyciem formularza dostępnego na stronie www.slaskifestiwalnauki.pl w zakładce "NABÓR ZGŁOSZEŃ".

Poniżej także link do krótkiego filmu instruktażowego dotyczącego korzystania z formularza rejestracyjnego:

W razie pytań i wątpliwości dotyczących naboru zgłoszeń prosimy o kontakt z Biurem Śląskiego Festiwalu Nauki.

Wiadomość utworzona: 28 października 2019 11:29, autor: Anna Mrowiec
<grudzień 2019>