15 października 2019
Wręczono statuetki "Tuby"

JM Rektor Politechniki Śląskiej prof. Arkadiusz Mężyk oraz prof. Anna Timofiejczuk, dziekan Wydziału Mechanicznego Technologicznego zostali uhonorowani statuetkami „Tuby”, przyznawanymi przez Wydział Architektury naszej uczelni.

Uroczyste wręczenie wyróżnień odbyło się 14 października w Centrum Edukacyjno-Kongresowym PŚ, podczas immatrykulacji studentów pierwszego roku tego kierunku.

„Tuba” to wyraz docenienia wyjątkowych osobowości, których działania mają wielki wkład w rozwój Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej.

„Dziękuję serdecznie społeczności i władzom Wydziału Architektury za otrzymane wyróżnienie. Rolą rektora jest wspieranie rozwoju każdego wydziału Politechniki Śląskiej. Bardzo się cieszę, że to wsparcie jest odczuwalne i we współpracy ze świetną kadrą wydziału prowadzi do jego rozwoju” - powiedział Rektor.

„Spotkania z naszymi Architektami to zawsze ogromna przyjemność. Nasze wydziały od dłuższego czasu współpracują ze sobą, a my także jako dziekani realizujemy wiele wspólnych przedsięwzięć. Bardzo dziękuję za to wyróżnienie, które należy się także całemu Wydziałowi Mechanicznemu Technologicznemu” – dodała prof. Timofiejczuk.
Serdecznie gratulujemy!

Wiadomość utworzona: 15 października 2019 10:56, autor: Jadwiga Witek