7 października 2019
Kolejny sukces Silesian Greenpower!

Zespół Silesian Greenpower kolejny raz pokazał klasę. Na zawodach na torze East Fortune w Szkocji zajął 1. i 3. miejsce!

1. miejsce wywalczyła Alicja Kołodziej w samochodzie Bullet III, natomiast 3, miejsce Natalia Szlachcic w samochodzie Bullet SGR.

- Nasze samochody rozdzielił bolid studentów z Tecnico Lizbona z Portugalii. Ponadto za zaprojektowany i wytworzony przez członków zespołu Silesian Greenpower system telemetrii otrzymaliśmy nagrodę Siemens Digital Award – mówi prof. Andrzej Baier, opiekun koła.

17 października odbędzie się Finał Światowy na torze Silverstone. - W najbardziej zaawansowanej formule F24+ nasze samochody w klasyfikacji generalnej przed finałem zajmują: Bullet III 3. miejsce, a Bullet SGR 4 – dodaje prof. Baier.

Trzymamy mocno kciuki!

Na zdjęciu zbiorowym zespół w składzie (od lewej): Andrzej Baier (koordynator), Paweł Żur (kapitan zespołu), Alicja Kołodziej (kierowca), Adam Stalica (automatyk, programista), Natalia Szlachcic (kierowca),  Wojciech Wilaszek (automatyk, elektryk), Katarzyna Duda (analityk), Adam Nowak (mechanik)

Wiadomość utworzona: 7 października 2019 12:12, autor: Anna Mrowiec
<październik 2019>