22 lipca 2019
PolSl Racing - znowu sukces

Studenci Koła Naukowego PolSl Racing kroczą od sukcesu do sukcesu. Tym razem na zawodach Formula Student Andorra bolid SW-02 Quarado zdobył wyróżnienie w kategorii Best Smart Solution, 1 miejsce w konkurencji Dynamic Event, 1 miejsce w kategorii Static Event, wyróżnienie Body&Brakes Design. W rezultacie zespół studentów Politechniki Śląskiej wywalczył 1 miejsce w klasyfikacji generalnej.

Zwycięskiemu zespołowi gratulujemy!

Wiadomość utworzona: 22 lipca 2019 10:10, autor: Marek Gabzdyl