9 lipca 2019
Wybory do rad dyscyplin na Wydziale Mechnicznym Technologicznym

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Mechanicznego Technologicznego informuje, że zebranie wyborcze uprawnionych do głosowania nauczycieli akademickich

w dyscyplinie Inżynieria Materiałowa
odbędzie się w dniu 10.07.2019 r. (środa) o godz. 12:00 w Auli B (Centrum Edukacyjno-Kongresowe) 44-100 Gliwice, ul. Konarskiego 18B;

w dyscyplinie Inżynieria Mechaniczna
odbędzie się w dniu 11.07.2019 r. (czwartek) o godz. 10:00 w Auli B (Centrum Edukacyjno-Kongresowe) 44-100 Gliwice, ul. Konarskiego 18B.

Uprzejmie informuję, że:
- bierne prawo wyborcze (prawo do kandydowania) mają nauczyciele akademiccy posiadający tytuł profesora lub stopnień doktora habilitowanego, którzy nie ukończą 67. roku życia przed dniem 1 października 2019 roku i zadeklarowali prowadzenie działalności naukowej w danej dyscyplinie nie mniej niż w 50 %, z zastrzeżeniem § 6 ust. 4 (wykaz osób w Biurze Dziekana Wydziału Mechanicznego Technologicznego ul. Konarskiego 18a, pok.39),
- czynne prawo wyborcze (prawo do głosowania) mają wszyscy nauczyciele akademiccy, którzy zadeklarowali prowadzenie działalności naukowej w danej dyscyplinie nie mniej niż w 50 % (wykaz osób w Biurze Dziekana Wydziału Mechanicznego Technologicznego ul. Konarskiego 18a, pok.39)
Zgłoszenia kandydatów (wzór w załączniku) należy składać do Biura Dziekana Wydziału RMT do dnia 8 lipca godz. 15.00 lub na zebraniu wyborczym.
Zgłoszenia Kandydata może dokonać każda osoba posiadająca czynne prawo wyborcze.
Zgłoszony Kandydat składa do Biura Dziekana lub na zebraniu wyborczym:

1. Zgodę na kandydowanie (Załącznik nr 1)
2. Oświadczenia lustracyjne (Załącznik nr 2 i 3)

Wiadomość utworzona: 9 lipca 2019 07:50, autor: Marek Gabzdyl
Ostatnia modyfikacja: 9 lipca 2019 07:54, wykonana przez: Marek Gabzdyl