14 czerwca 2019
W sobotę wernisaż wystawy "Moja Politechnika"

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży „Moja Politechnika”. W najbliższą sobotę, 15 czerwca, w holu głównym Wydziału Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej odbędzie się wernisaż prac konkursowych, połączony z wręczeniem nagród i wyróżnień przez rektora Politechniki Śląskiej prof. Arkadiusza Mężyka.

Dzieci i młodzież przedstawiły w swoich pracach skojarzenia i wizje związane z Politechniką Śląską. Realizatorem konkursu była Organizacja Zakładowa NSZZ „Solidarność” Politechniki Śląskiej, a jego adresatami dzieci wszystkich pracowników i doktorantów Politechniki.

Wystawione prace będzie można oglądać od 15 do 30 czerwca w holu głównym Wydziału Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej Politechniki Śląskiej przy ul. Akademickiej 2.

Foto: praca Zofii Grabowskiej

Wiadomość utworzona: 14 czerwca 2019 12:06, autor: Anna Mrowiec