13 czerwca 2019
Rusza Program Edukacja

Ponad 90 mln zł dla polskiego szkolnictwa z Funduszy Norweskich – to najnowsza inicjatywa edukacyjna realizowana ze środków Mechanizmu Finansowego EOG na lata 2014-2021. Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji jako Operator Programu Edukacja już wkrótce rozpoczyna nabór wniosków.

Konkursy: II kwartał 2019 r / II kwartał 2020 / II kwartał 2021. Realizacja projektów do 30 kwietnia 2024 r.

Więcej informacji:

Wiadomość utworzona: 13 czerwca 2019 13:57, autor: Anna Mrowiec