12 czerwca 2019
Szkoła letnia w Instytucie Fizyki

Instytut Fizyki – Centrum Naukowo – Dydaktyczne organizuje szkołę letnią „Fizyka stosowana w: archeologii, geologii, inżynierii materiałowej, inżynierii środowiska …”. Mogą wziąć w niej udział absolwenci szkół średnich, a jej głównym celem jest przybliżenie tematyki badań prowadzonych w Instytucie Fizyki - CND Politechniki Śląskiej w Gliwicach.  Szkoła letnia rozpocznie się 24 czerwca i potrwa do 28 czerwca.

Tematyka wykładów została tak dobrana, aby obok poszerzenia wiedzy z fizyki, uczestnik poznał możliwości jej zastosowania do rozwiązania problemów, jakie napotykają naukowcy związani z innymi dziedzinami. W trakcie trwania szkoły będzie możliwość odwiedzenia specjalistycznych laboratoriów Instytutu Fizyki – CND oraz uczestnictwa w warsztatach praktycznych prowadzonych przez specjalistów Instytutu.

Chętnych zapraszamy do kontaktu mailowego andrzej.rakowski@polsl.pl i slawomira.pawelczyk@polsl.pl lub telefonicznego: 32 237 2488, kom. 503 742 554 (dr hab. Andrzej Rakowski).

Szczegółowy program szkoły letniej jest dostępny TUTAJ

Wiadomość utworzona: 12 czerwca 2019 09:05, autor: Anna Mrowiec
Ostatnia modyfikacja: 12 czerwca 2019 11:33, wykonana przez: Anna Mrowiec