5 czerwca 2019
Rozstrzygnięto konkurs na inicjatywy wspólnoty akademickiej
Rozstrzygnięto konkurs w sprawie inicjatyw wspólnoty akademickiej. Studenci, doktoranci oraz pracownicy Politechniki Śląskiej mogli po raz pierwszy zgłaszać swoje pomysły, które w znaczący sposób przyczynią się do podniesienia komfortu pracy i studiowania.

W konkursie złożono 48 wniosków. Komisja oceniająca propozycje -  po akceptacji rektora - ostatecznie skierowała do realizacji 10 inicjatyw: 2 z kampusu w Katowicach, 2 z kampusu w Zabrzu oraz 6 z kampusu w Gliwicach.

Poniżej lista projektów, które otrzymają dofinansowanie:

Wiadomość utworzona: 5 czerwca 2019 11:21, autor: Anna Mrowiec