29 maja 2019
Dziś meetup TECHbreakFast by Asseco

Zapraszamy dziś wszystkich studentów zainteresowanych tematyką IT na meetup TechBreakFast by Asseco, który odbędzie się na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki w Auli E. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się więcej o pracy w projektach prowadzonych Agilowo, poznać specyfikację Swagger, a także zgłębić podstawy Gita. A wszystko to przy pizzy i w luźnej atmosferze.

Rejestracja uczestników rozpoczyna się o godz. 14.00. Szczegóły agendy można znaleźć na stronie: http://techbreakfast.asseco.com/gliwice.html

Każdy z uczestników otrzyma giftbag z gadżetami, certyfikat uczestnictwa, oraz będzie miał możliwość wzięcia udziału w konkursie.

Wiadomość utworzona: 29 maja 2019 10:10, autor: Anna Mrowiec