24 maja 2019
Konkurs plastyczny dla dzieci

Organizacja Zakładowa NSZZ Solidarność Politechniki Śląskiej organizuje dla dzieci i wnuków wszystkich pracowników, byłych pracowników i doktorantów Politechniki Śląskiej konkurs plastyczny pod tytułem „Moja Politechnika”.

Konkurs jest organizowany w trzech kategoriach: dzieci przedszkolne, dzieci klas 1-3, młodzież klas 4-6 szkoły podstawowej. Prace mogą składać rodzice, dziadkowie wraz z wypełnioną i podpisaną kartą zgłoszeniową (dostępną na stronie Związku, w zakładce Konkurs) do 31 maja 2019. Na uczestników czekają nagrody i wyróżnienia. Ogłoszenie wyników, uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się podczas wernisażu prac.

Przewidziany termin wernisażu – pierwsza połowa czerwca 2019.

Więcej szczegółów na plakacie lub w regulaminie konkursu dostępnym na stronie Związku w zakładce Konkurs http

Wiadomość utworzona: 24 maja 2019 09:04, autor: Anna Mrowiec