23 maja 2019
Apel w sprawie udziału w wyborach do PE

Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich oraz Parlament Studentów Rzeczpospolitej Polskiej wystosowały apel do wszystkich obywateli naszego kraju, a zwłaszcza do członków wspólnoty akademickiej, o powszechny udział w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego.

"Jest niezwykle istotne, aby Polska, świadoma swojej roli w Unii Europejskiej, korzystała z przysługujących jej praw, a obywatele czynnie brali udział w kreowaniu kierunków rozwoju Europy. Jako członkowie polskiego społeczeństwa mamy możliwość udziału w wyborach bezpośrednich do jednej z najważniejszych instytucji Unii Europejskiej." - czytamy w apelu.

Pełna treść apelu w sprawie udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego znajduje się TUTAJ

Wiadomość utworzona: 23 maja 2019 14:54, autor: Anna Mrowiec