21 maja 2019
Rozmowy o architekturze i nie tylko

Gościem spotkania „Dialog i kawa”, które odbędzie się 28 maja o godz. 18.00 na Wydziale Architektury będzie artystka Magda Fokt, absolwentka Wydziału Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Magda Fokt otrzymała dyplom z wyróżnieniem w pracowni malarstwa prof. Rajmunda Ziemskiego (2001). Zajmuje się malarstwem oraz szeroko pojętymi sztukami wizualnymi. W jej dorobku artystycznym możemy znaleźć między innymi obrazy (olej, akryl, kolaż, relief, papier mache) oraz rzeźby. Bardzo aktywnie działa w środowisku artystycznym zarówno krajowym jak i międzynarodowym.

Organizatorem spotkania jest Studenckie Koło Naukowe "+iKAWA"

Wiadomość utworzona: 21 maja 2019 12:24, autor: Anna Mrowiec