16 maja 2019
Wiosna w AIP - ZUS dla przedsiębiorcy, studenta i pracownika Politechniki Śląskiej

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej wraz z przedstawicielami ZUS Oddział w Zabrzu zapraszają na indywidualne konsultacje z Ekspertem, w trakcie których będzie można uzyskać informacje w szerokim zakresie zarówno spraw dotyczących działalności gospodarczej (rejestracja i obowiązki wobec ZUS, Konstytucja Biznesu - „mały ZUS”, ulgi w opłacaniu składek na ubezpieczenia społeczne, zawierania umów o dzieło, zlecenie i o pracę), jak i  świadczeń przysługujących z systemu ubezpieczeń społecznych, w tym rent rodzinnych i socjalnych, oraz emerytur.

Osoby zainteresowane będą miały możliwość założenia konta na Platformie Usług Elektronicznych ZUS.

Konsultacje rozpoczną się w środę, 22 maja, w siedzibie AIP przy ul. Banacha 7 od godz. 12.00.

Zapisy z preferowaną godziną proszę zgłaszać pod adresem aip@polsl.pl lub telefonicznie 32 237 1985.

Liczba miejsc ograniczona.

Wiadomość utworzona: 16 maja 2019 13:24, autor: Anna Mrowiec