30 kwietnia 2019
Nabór do konkursu Indywidualnych Programów Studiów

Rozpoczął się nabór do III edycji konkursu na realizację Indywidualnych Programów Studiów (IPS) realizowanych w formie Project Based Learning (PBL). Konkurs jest realizowany w ramach projektu "Politechnika Śląska jako Centrum Nowoczesnego Kształcenia opartego o badania i innowacje" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

III edycja konkursu przeznaczona jest dla studentów II stopnia kształcenia, począwszy od studentów, którzy w semestrze zimowym 2019/2020 rozpoczną II semestr studiów. Opiekunami w projektach mogą być pracownicy naukowo-dydaktyczni bądź dydaktyczni Politechniki Śląskiej.

Pierwszy etap konkursu to zgłoszenie tematów projektów poprzez Platformę Zdalnej Edukacji w terminie do 15 maja 2019 roku.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Wiadomość utworzona: 30 kwietnia 2019 13:51, autor: Anna Mrowiec