12 kwietnia 2019
Publikowanie artykułów z 25% zniżką w czasopismach Multidisciplinary Digital Publishing Institute (MDPI)

Biblioteka Główna informuje, że do 31 marca 2020 roku zostało przedłużone członkostwo Politechniki Śląskiej w MDPI i wszyscy pracownicy Politechniki Śląskiej mogą publikować swoje artykuły z 25% zniżką w czasopismach Multidisciplinary Digital Publishing Institute (MDPI) na zasadzie swobodnego dostępu (Open Access).

MDPI - to szwajcarska baza typu Open Access, w której można publikować artykuły odpłatnie lub nieodpłatnie – w zależności od rodzaju wybranego czasopisma. Artykuły są recenzowane przez zespół specjalistów. Politechnika Śląska jest członkiem MDPI i bierze udział w projekcie MDPI Institutional Membership Program. Członkostwo Politechniki daje autorom możliwość skorzystania ze zniżki za publikację w czasopismach odpłatnych.

Dodatkowe informacje:

Zapraszamy do zapoznania się z bazą i publikowanie na zasadzie Open Access!

Wiadomość utworzona: 12 kwietnia 2019 10:42, autor: Anna Mrowiec
Ostatnia modyfikacja: 12 kwietnia 2019 11:40, wykonana przez: Anna Mrowiec