10 kwietnia 2019
Trwa nabór do stypendiów Santander

Santander Universidades ogłosił nabór do kolejnych programów globalnych – tym razem skierowane są do studentów wyrażających chęć stania się przedsiębiorcami oraz dla kobiet z wieloletnim doświadczeniem przygotowujących się do zajęcia najwyższych stanowisk w firmach i organizacjach.

Programy stypendialne Santander TrepCamp Entrepreneurial Simulator 2019 oraz Santander W50: Preparing Our Women Board Members of Tomorrow, obok Santander-Yale International Experience Summer Program, Summer Workshop-Social Innovation and Financial Inclusion in the Digital Age, to kolejne już projekty o charakterze społecznym zainicjowane przez Grupę Santander w 2019 r. Działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, obejmujące m.in. wsparcie edukacji i zrównoważonej gospodarki czy przeciwdziałanie nierówności płci, są trwale wpisane w strategię banku i stanowią ważną, integralną część realizacji agendy Responsible Banking w Santander Bank Polska.

1) Santander TrepCamp Entrepreneurial Simulator 2019 – czas aplikacji do 26 kwietnia br.
TrepCamp Entrepreneurial Simulator 2019 to międzynarodowy projekt rozwojowy przeznaczony dla aspirujących startupowców. Realizowany jest on w największych ośrodkach innowacji, takich jak Dolina Krzemowa, Nowy Jork, Londyn, Boston, Meksyk i San Diego. W ramach programu stypendialnego Santander Universidades sfinansuje udział w projekcie 25 studentom z całego świata. Dodatkowe informacje dla studentów z Polski na temat TrepCamp Entrepreneurial Simulator 2019 można znaleźć na stronie

2) Santander W50: Preparing Our Women Board Members of Tomorrow – czas aplikacji do 28 kwietnia br.
Projekt mentorski o nazwie: Santander W50: Preparing Our Women Board Members of Tomorrow to sześciodniowe warsztaty rozwoju kompetencji zawodowych i przywódczych, dla kobiet, które przygotowują się do zajęcia najwyższych stanowisk w firmach i organizacjach.
Pierwszym etapem rekrutacji jest wypełnienie formularza aplikacyjnego dostępnego na stronie

Więcej o TrepCamp tutaj lub tutaj

Więcej o Santander W50 tutaj lub tutaj

Wiadomość utworzona: 10 kwietnia 2019 07:47, autor: Anna Mrowiec